Salon "Maniewski"

Poziom: 4

Wśród luksusowych marek profesjonalne fryzjerstwo zawsze doskonale się odnajdzie. Dlatego to właśnie Vitkac, czyli miejsce, w którym powstają trendy, wybrał na lokalizację swojego pierwszego warszawskiego salonu Maciej Maniewski. Mistrz fryzjerstwa, ekspert od metamorfoz, szkoleniowiec i osobowość telewizyjna, słynący ze swojego zamiłowania do doskonałego cięcia i spektakularnych, ale i bezpiecznych, koloryzacji, wraz ze swoim zespołem zapraszają do świata, w którym piękno i zdrowie włosów zawsze są priorytetem.

Inspiruje mnie klasyczne piękno.
W stylizacjach zawsze dążę do ideału.

Doskonałe cięcie odzwierciedla moje spojrzenie na świat wielkiego, szlachetnego fryzjerstwa. Jestem jego propagatorem od wielu lat. To właśnie w nim można znaleźć źródło mojej idei “modelowania przez cięcie”. Zasadą kreowania stylizacji jest precyzyjne strzyżenie, dzięki któremu możliwe jest kształtowanie, rzeźbienie i dopracowywanie fryzury oraz nadawanie jej najbardziej harmonijnej formy.

Nie zapominam przy tym o inspiracjach najciekawszymi, światowymi trendami. Stworzona w ten sposób stylizacja jest nie tylko modna, ale także funkcjonalna i trwała oraz łatwa i wygodna w codziennym odtworzeniu.

Maniewski

Każdego dnia w salonach pod szyldem "Maniewski" styliści dbają o włosy swoich klientów przy pomocy profesjonalnych kosmetyków włoskiej marki Farmagan oraz wegańskiej i australijskiej marki Davroe. Oprócz salonowej pielęgnacji, służą radą dotyczącą pielęgnacji włosów w domu i chętnie dobiorą idealny zestaw produktów do Twojego domowego spa.

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek – Piątek: 9.00 - 21.00
Sobota: 9:00 - 18:00
Niedziela: nieczynne
Rezerwacja telefoniczna: +48 533 255 255
Więcej informacji i rezerwacja online

;

Cookies improve your experience, personalize ads and improve our site